Automatická identifikácia výrobkov...

...potlačte sa s nami vpred...

 


Zebra stolové tlačiarne

Kategória stolových, kompaktných tlačiarní Zebra pre menší objem tlače etikiet. Konštrukcia tlačiarní je zameraná na malé rozmery, jednoduché používanie a vysokú spoľahlivosť.


Zebra priemyselné tlačiarne

Priemyselné tlačiarne spoločnosti Zebra ponúkajú vysoký pomer výkonu, kvality a robustnosti do všetkých priemyselných aplikácií a všade tam, kde je potreba tlač etikiet vo väčších objemoch. Tlačiarne od stredného množstva tlače po nonstop tlač.

Zebra mobilné tlačiarne

Mobilné riešenie pre tlač etikiet priamo na mieste. Tlačiarne môžu priamo komunikovať s mobilnými terminálmi. Ich malé rozmery a nízka hmotnosť dovoľuje tieto tlačiarne mať stále pri sebe a okamžite po vytlačení etiketu aplikovať na produkt. Ideálne riešenie pre logistické aplikácie.

Tlačiarne plastových kariet

Tlačiarne kariet Zebra ponúkajú kompletný sortiment pre tlač plastových kariet vo všetkých oblastiach priemyslu a obchodu. Pomocou tohto riešenia môžete tlačiť zamestnanecké karty, vernostné karty, bezpečnostné karty a mnoho ďalšieho. V ponuke nájdete riešenie pre každú aplikáciu od najmenších tlačiarní po bezpečnostné tlačiarne plastových kariet.

Zebra Kiosk tlačiarne

Zebra Kiosk tlačiarne ideálnym riešením pre tlač vstupeniek, účteniek a dokumentov, kedy je potreba tlačiareň zaimplementovat priamo do určitého riešenia alebo zariadenia. Ich malé rozmery umožňujú implementáciu do veľkého množstva rôznych zariadení.

Príslušenstvo k tlačiarniam

Voliteľné príslušenstvo pre termotransferové tlačiarne, ktoré pomáhajú k zvyšovaniu vlastností a možností termotransferové tlačiarne.

Ostatné tlačiarne a zariadenia

Základné informácie o termotransferových tlačiarňach iných výrobcov, tlačiarne s iným princípom tlače a ďalšie špeciálne produkty.