Automatická identifikácia výrobkov...

...potlačte sa s nami vpred...

 


Termotransferové pásky

TTR páskyzákladným spotrebným materiálom pre tlač čiarových kódov, dátumu, popisu výrobku alebo iného textu na samolepiacích etiketách, označovacích štítkoch a visačkách, logistických etiketách a obalových materiálov. Ponúkame široký sortiment TTR pások v šírkach a návinoch pre potlač rôznych materiálov a pre všetky dostupné tlačiarne na našom trhu.

Kódovacie a dátumovacie fólie

Fólie pre tlač kódov a dátumov

Spotrebný materiál

Kompletný sortiment spotrebného materiálu pre tlač etikiet a visačiek, čistiaci program pre termotransferové tlačiarne.

Obojstranne lepiace pásky

Obojstranne lepiace pásky (OLP) predstavujú riešenie pre montáž a priemyselnú výrobu. Jedným z kľúčových kritérií je ich pevnosť a schopnosť zaťaženia na širokom spektre tuhých aj pružných materiálov. Lepenie OLP je ekonomická a ekologická náhrada technológií spájania dvoch a viacerých komponentov miesto používania dvojzložkových lepidiel.
V predaji obojstranne lepiacich pások zastupujeme firmu Lohmann GmbH, ktorá sa radí medzi svetovú špičku v obore lepenia a lepiacej techniky. Firma TOP FOILS s.r.o. zabezpečuje kompletný sortiment OLP pre priemyselné a polygrafické využitie.

Tlačiarne Avery Dennison, Novexx

Kompletný sortiment termo a termotransferových tlačiarní od malých mobilných tlačiarní, cez malé stolné tlačiarne veľké priemyselné riešenia. Naši špecialisti Vám navrhnú a ponúknu takú tlačiareň, ktorá najviac pokryje Vaše požiadavky a potreby.

Tlačiarne Zebra a iné

Kompletný sortiment termo a termotransferových tlačiarní od malých mobilných tlačiarní, cez malé stolné tlačiarne veľké priemyselné riešenia. Naši špecialisti Vám navrhnú a ponúknu takú tlačiareň, ktorá najviac pokryje Vaše požiadavky a potreby.

Farebné tlačiarne etikiet

Plnofarebné tlačiarne etiket na kotúčoch. Možnosť tlače plnofarebných etikiet priamo v prevádzke bez nutnosti mať pre každý produkt zásoby dopredu vyrobených etikiet.

Snímače čiarových kódov

Základné funkcie čiarového kódu je zrýchliť a zjednodušiť zber a spracovanie dát. Tieto kódy neoddeliteľnou súčasťou každodenného života všetkých subjektov na trhu (od kódov na výrobkoch v obchodoch, cez rôzne aplikované kódy v logistike, doprave, priemysle atď) Aj tu Vám odporučíme ten správny snímač pre Vaše požiadavky a potreby. Existuje veľké množstvo rôznych typov snímačov rozdeľovanie podľa použitia, typu snímania čiarového kódu, robustnosti, prevedenia atď.

Mobilné terminály

Jedná sa o snímače čiarových kódov s vlastnou pamäťou, displejom, s klávesnicou, s Wi-Fi pripojením a vlastným operačným systémom. Každý terminál môže byť vybavený špecifickým softvérom pre zber a spracovanie dát, ktorý sme Vám schopní ponúknuť a navrhnúť súčasne s vhodným zariadením ako funkčný celok.

WiFi bezdrôtové siete

Hlavné využitie je pre priamu komunikáciu s mobilnými dátovými terminálmi, VOIP, ale možno ju použiť aj na bežné pripojenie PC. Využívame špičkové komponenty spoločností Motorola a Cisco k vytvoreniu bezproblémovej komunikácie. Navrhneme optimálne riešenie s využití maximálneho a bezpečného pokrytia danej plochy signálom.

Software

Zákaznícky softvér pre mobilné dátové terminály, aplikácie pre automatický zber dát, softvér pre tvorbu a tlač etikiet s čiarovým kódom, špeciálne zákaznícke aplikácie a ďalšie.

Špeciálne produkty

Špeciálne zákaznícke aplikácie, automatické aplikátory etikiet, RFID, odvíjače a navíjače etikiet, odlupovače etikiet, DPM (direct part marking) snímača a ďalšie.

Priemyselná hygiena

Priemyselný čistiaci program zahŕňa ponuku papierových utierok, netkaných textílií, hygyenického programu a mnoho ďalších doplnkových produktov.

Tagit - EAS systémy

Revolučný EAS bezpečnostný systém pre zabezpečenie obchodov a ďalších dôležitých miest, kde je možnosť krádeže.

Servis a služby

Kompletná podpora všetkých ponúkaných produktov. Poradentstvo, záručný a pozáručný servis, zabezpečenie náhradných dielov, navrhnutie optimálneho riešenia vrátane testovania a ďalšie. ZASP - autorizovaný servisný partner pre produkty spoločnosti Zebra.