Automatická identifikácia výrobkov...

...potlačte sa s nami vpred...

 


ZD 500

Offering high-resolution print quality and quadruple connectivity options, the ZD500 is compact and feature-packed for top performance. A Link-OS-enabled printer, it is easy to integrate, manage and maintain from any location.

GT 800

GT800 desktop printer offers Zebra quality, a 300-meter ribbon, fast print speed and a wide range of other advanced features at a competitive price.

Zebra GK420d - termo

Model GK420d s technológiou priamejtermálnej tlače je stolnou tlačiarňou s najlepšou úžitkovou hodnotou; jednoduchá na obsluhu, rýchlejšia a výkonnějíšia, a to aj pri malej veľkosti.

Zebra GK420t - termal transfer

GK420t s termálnou prenosovou tlačou je najhodnotnejšie stolové riešenie ponúkajúce prevádzkový mód priameho termálneho alebo termálnej prenosovej tlače a najjednoduchšie zakladanie pásky pri zvýšenej rýchlosti a výkonu s malými nárokmi na inštalačnú plochu.

Zebra GX420t - termal transfer

Špičku vo svojej triede predstavuje tepelne prenosovú tlačiareň GX420t ponúkajúcu množstvo vlastností: prevádzkový mód priamej tepelnej tlače alebo tepelnej prenosovej tlače, jednoduché zakladanie pásky, rýchlosť a výkonnosť, a to všetko pri úsporných nárokoch na inštalačnú plochu.

Zebra GX420d - termo

Model GX420d s technológiou priamej termálnej tlače - najlepšia a najmenšia tlačiareň vo svojej triede - ponúka rýchlosť, výkonnosť a širokú škálu funkcií.

Zebra GX430t - termal transfer

Špičku vo svojej triede predstavuje tepelne prenosová tlačiareň GX430t ponúkajúcim množstvo vlastností: prevádzkový mód priamej tepelnej alebo tepelne prenosovej tlače, jednoduché zakladanie pásky, 300 dpi, rýchlosť a výkonnosť, a to všetko pri malých nárokoch na inštalačný plochu.

Zebra HC100 - wristband

Spoločnosť Zebra vytvorila jednoduché a kompaktné riešenie pre tlač identifikačných náramkov (wristband) na identifikáciu osôb napríklad v zdravotníctve, hromadných akciách a podobne.

Zebra LP2824Z - termo

Malá stolná tlačiareň pre tlač etikiet do šírky 52 mm. Je vhodná pre všetkých ktorí potrebujú tlačiť malé etikety. tlačiareň je kompaktných rozmerov a nezaberá veľa miesta na pracovnom stole.

Zebra TLP2824Z - termal transfer

Malá stolná tlačiareň pre tlač etikiet do šírky 52 mm. Je vhodná pre Všetkých ktorí potrebuju Tlačiť malé etikety. tlačiareň je kompaktných rozmerové a nezaberie Veľa miesta na pracovnom stole.

Zebra LP2824plus

Nová vylepšená malá stolová tlačiareň pre tlač etikiet do šírky 52 mm. Je vhodná pre všetkých ktorí potrebujú tlačiť malé etikety. tlačiareň je kompaktných rozmerov a nezaberá veľa miesta na pracovnom stole.

Zebra TLP2824plus

Malá nová stolová tlačiareň pre tlač etikiet do šírky 52 mm. Je vhodná pre všetky ktorí potrebujú tlačiť malé etikety. tlačiareň je kompaktných rozmerov a nezaberá veľa miesta na pracovnom stole.